I. Hanácká národní výstava psů v Olomouci
15. 1. 2006
Rozhodčí: ing. Luděk Novák

Psi třída dorostu Feny třída dorostu
Atti z Hrabovských stájí VN1 Aerin ze Stínu lípy VN1
O: Attila vom Wildweibchenstein O: Atos ze Starého dvora
M: Gatia Kris-Ve-Mar M: Bright Jill Gold Premio
Ezop Moravia Hovacor N2 Axara z Hrabovských stájí N2
O: Arko z Pomezí O: Attila vom Wildweibchenstein
M: Baira Moravia Hovacor M: Gatia Kris-Ve-Mar
Psi třída mladých Feny třída mladých
Ulsan Gasko Prim V1, CAJC Brillantina z Duhového kopce V1, CAJC
O: Frieder v. Georgenberg O: Damián Adamův hrádek
M: Oriflame Gasko Prim M: Hexa z Páralovy zahrady
Aston Mílas Moravia V2 Alrisha z úpatí Ondřejníku V2
O: Persano Gasko Prim O: Artur z Duhového kopce
M: Cosmah vom Balmfluhkőpfliblick M: Arty ze Starého dvora
Jumper Royal Safe V3 Jawa Royal Safe V3
O: Artur z Duhového kopce O: Artur z Duhového kopce
M: Ayrin z Pomezí M: Ayrin z Pomezí
Acer z Prorub V4 Audi Mílas Moravia V4
O: Ozi Las Ksiezniczek O: Persano Gasko Prim
M: Naomi Gasko Prim M: Cosmah vom Balmfluhkőpfliblick
Adonis Westbohemia Star V Adélka z Kraje vlka V
O: Ozi Las Ksiezniczek O: Persano Gasko Prim
M: Brenta Šlovický vrch M: Bensi Moravia Hovacor
Akim Nova Merigo V Apolenka z Kraje vlka V
O: Hasko Gasko Prim O: Persano Gasko Prim
M: Arisha von Philippsdorf M: Bensi Moravia Hovacor
Coddys Gora Monte V Blacky od Královského rybníka   V
O: Iwan v.d. Elbperle O: Carleon Gold Mondeo
M: Carioka Gold Mondeo M: Ariadne z Gilgitu
Arny pod Vinařiskou horou VD Coney Jantarová zahrada V
O: Akym z Malého Rohozce O: Persano Gasko Prim
M: Ceduna Šlovický vrch M: Jantara Plavý vítr
Artur z Pradědova kraje VD Jenny z Páralovy zahrady V
O: Persano Gasko Prim O: Persano Gasko Prim
M: Berta z Mrazové kotliny M: Hella z Páralovy zahrady
Roxy v.d. Hausbergkante V
O: Gregor v. Vőlkerschlachtdenkmal
M: Numi v.d. Hausbergkante
Cecily Jantarová zahrada vylouč.
O: Persano Gasko Prim
M: Jantara Plavý vítr
Psi mezitřída Feny mezitřída
Adalgi Moravia Diamond V1, CAC, NV, BOB Ashera Moravia Diamond V1, CAC
O: Grand z Páralovy zahrady O: Grand z Páralovy zahrady
M: Baxia Moravia Hovacor M: Baxia Moravia Hovacor
Nasthus Animagus V2, r.CAC Akira Zašovský květen V2, r.CAC
O: Timo vom Schondratal O: Alda Šédedab
M: Orane-Jinka des Trois Petits Diable M: Ariella z Faustova domu
Sven Gasko Prim V3 Chibeta z Budské samoty V3
O: Atze v. Wackerbarth O: Askan Moravia Hovacor
M: Oriflame Gasko Prim M: Barbara Bohemia Choc
Archi Zašovský květ V4 Corry v. Philippsdorf V4
O: Alda Šédedab O: Capron v. Brahmeta
M: Ariella z Faustova domu M: Azazela v. Philippsdorf
Angus Folcrum V
O: Alan z Horské pastviny
M: Dara z Krovia
Benji z Pomezí V
O: Carleon Gold Mondeo
M: Fuji Royal Safe
Akim Lobivia D
O: Carleon Gold Mondeo
M: Fátyma Barte Prim
Psi třída otevřená Feny třída otevřená
Atos z Rajského kopce V1, CAC Dafneé Indiánska maska V1, CAC
O: Hasko Gasko Prim O: Charon z Hlohovníka
M: Bianka Adamův hrádek M: Aura Šťastná hviezda
Otta Las Ksiezniczek VD2
       O: Condor v. Inselparadies
M: Lotta Klejnot Fanusi
Psi třída pracovní
Kody Plavý vítr VD1
O: Condor v. Inselparadies
M: Hetty Plavý vítr
Feny třída vítězů
Ariella z Faustova domu V1,CAC,NV
O: All Tiger Black Mondeo
M: Aška Zlaté oko
Ch. Ayrin z Pomezí V2, r.CAC
O: Erotik Gasko
M: Fuji Royal Safe