MVP Brno

12. 2. 2006

Rozhodčí: Kirschbichler Steffi, Rakousko

 

Psi třída dorostu

 

 

Feny třída dorostu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abra Pávie očko

VN

 

 

 

O: All z Královské stezky

 

 

 

 

M: Daisy Levie srdce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aerin ze Stínu lípy

VN

 

 

 

O: Atos ze Starého dvora

 

 

 

 

M: Brigh Jill Gold Premio

 

 

 

 

 

 

Psi třída mladých

 

 

Feny třída mladých

 

 

 

 

 

 

Aston Mílas Moravia

V1, CAJC

 

Chessie Barte Prim

V1, CAJC

O: Persano Gasko Prim

 

 

O: Arny  z Duhového kopce

 

M: Cosmah vom Balmfluhkőpfliblick

 

 

M: Feiby Barte Prim

 

 

 

 

 

 

Cairon Queen Elsa

V2

 

Agnes z Prorub

V2

O: Carleon Gold Mondeo

 

 

O: Ozi Las Ksiezniczek

 

M: Adelaide Bohemia Choc

 

 

M: Naomi Gasko Prim

 

 

 

 

 

 

Chester Barte Prim

VD3

 

Chani Barte Prim

V3

O: Arny  z Duhového kopce

 

 

O: Arny z Duhového kopce

 

M: Feiby Barte Prim

 

 

M: Feiby Barte Prim

 

 

 

 

 

 

Gandalf Adamův hrádek

VD4

 

Unie Gasko Prim

V4

O: Akym z Malého Rohozce

 

 

O: Frieder v. Georgenberg

 

M: Wrenny Biely démon

 

 

M: Oriflame Gasko Prim

 

 

 

 

 

 

Akim Nova Merigo

VD

 

Arbie z Prorub

VD

O: Hasko Gasko Prim

 

 

O: Ozi Las Ksiezniczek

 

M: Arisha von Philippsdorf

 

 

M: Naomi Gasko Prim

 

 

 

 

 

 

Coddys Gora Monte

VD

 

Asmie Yrtep

VD

O: Iwan v. d. Elbperle

 

 

O: Persano Gasko Prim

 

M: Carioka Gold Mondeo

 

 

M: Cherry z Páralovy zahrady

 

 

 

 

 

 

Ulsan Gasko Prim

VD

 

Audi Mílas Moravia  

VD

O: Frieder v. Georgenberg

 

 

O: Persano Gasko Prim

 

M: Oriflame Gasko Prim

 

 

M: Cosmah vom Balmfluhkőpfliblick

 

 

 

 

 

 

Jack z Páralovy zahrady

D

 

Brendy z Julinčina údolí

VD

O: Persano Gasko Prim

 

 

O: Persano Gasko Prim

 

M: Hella z Páralovy zahrady

 

 

M: Jenny Plavý vítr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carmen Queen Elsa

VD

 

 

 

O: Carleon Gold Mondeo

 

 

 

 

M: Adelaide Bohemia Choc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finya Palacowe Pieknosci

VD

 

 

 

O: Kox v. Kottmarblick

 

 

 

 

M: Czaki Gosmir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fleur z Horské pastviny

VD

 

 

 

O: Ozi Las Ksiezniczek

 

 

 

 

M: Baby z Horské pastviny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julie z Páralovy zahrady

D

 

 

 

O: Persano Gasko Prim

 

 

 

 

M: Hella z Páralovy zahrady

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cherryl Barte Prim

nepos.

 

 

 

O: Arny z Duhového kopce

 

 

 

 

M: Feiby Barte Prim

 

 

 

 

 

 

Psi mezitřída

 

 

Feny mezitřída

 

 

 

 

 

 

Eis Caffeé de Brasil Šédedab

V1, CAC,

Halka Barte Prim

V1, CAC

O: Hasko Gasko Prim

CACIB

 

O: Aran z Královské stezky

 

M: Ballantinka Šédedab

 

 

M: Feiby Barte Prim

 

 

 

 

 

 

Artuš Královské srdce

V2, r.CAC,

 

Angelika Zašovský květ

V2, r.CAC

O: Benji z Královské stezky

r.CACIB

 

O: Alda Šédedab

 

M: Betty z Dudákova kraje

 

 

M: Ariella z Faustova domu

 

 

 

 

 

 

Archi Zašovský květ

VD3

 

Blacky od Královského rybníka

V3

O: Alda Šédedab

 

 

O: Carleon Gold Mondeo

 

M: Ariella z Faustova domu

 

 

M: Ariadne z Gilgitu

 

 

 

 

 

 

Chivas z Budské samoty

VD4

 

Cindy v. Philippsdorf

VD4

O: Askan Moravia Hovacor

 

 

O: Capron v. Brahmetal

 

M: Barbara Bohemia Choc

 

 

M: Azazela v. Philippsdorf

 

 

 

 

 

 

Andrew Alamo Negro

VD

 

Adrika Moravia Diamond

VD

O: Persano Gasko Prim

 

 

O: Grand z Páralovy zahrady

 

M: Africa zo Šarfie

 

 

M: Baxia Moravia Hovacor

 

 

 

 

 

 

Cid Zlaté oko

VD

 

Atrea Královské srdce

VD

O: Canny z Horské pastviny

 

 

O: Benji z Královské stezky

 

M: Askia Zlaté oko

 

 

M: Betty z Dudákova kraje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bay-Batie Sideric Miks

VD

 

 

 

O: Hasko Gasko Prim

 

 

 

 

M: Adaly Biely démon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chibeta z Budské samoty

VD

 

 

 

O: Askan Moravia Hovacor

 

 

 

 

M: Barbara Bohemia Choc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Corina zo Šarfie

VD

 

 

 

O: Bary ze Zámrsku

 

 

 

 

M: Inez z Hlohovníka

 

 

 

 

 

 

Psi třída otevřená

 

 

Feny třída otevřená

 

 

 

 

 

 

Arko Miadel Sun

V1, CAC

 

Ariella z Faustova domu

V1, CAC,

O: Ivanhoe Royal Safe

 

 

O: All Tiger Black Mondeo

CACIB, BOB

M: Barborka Adamův hrádek

 

 

M: Aška Zlaté oko

 

 

 

 

 

 

Artur z Duhového kopce

V2, r.CAC

 

Bonny z Divišovských sadů

V2, r.CAC

O: Erny Plavý květ     

 

 

O: Hasko Gasko Prim

 

M: Hexa z Páralovy zahrady

 

 

M: Anna z Kraje kalicha

 

 

 

 

 

 

Nasco Gasko Prim

V3

 

Elza z Beskydských argonautů

V3

O: Arvin od Červené skály

 

 

O: Achab v. Philippsdorf

 

M: Arabela z Hrádku Kunratic

 

 

M: Henny z Páralovy zahrady

 

 

 

 

 

 

Archibald z Rajského kopce

V4

 

Sunny Gasko Prim

V4

O: Hasko Gasko Prim

 

 

O: Atze v. Wackerbarth

 

M: Bianka Adamův hrádek

 

 

M: Oriflame Gasko Prim

 

 

 

 

 

 

Art Ostravské hvozdy

VD

 

Eliška Adamův hrádek

V

O: All z Královské stezky

 

 

O: Chyr Gasko Prim

 

M: Hery Černá tečka

 

 

M: Blondy od Červené skály

 

 

 

 

 

 

Atos z Rajského kopce

VD

 

Arica Katveri

VD

O: Hasko Gasko Prim

 

 

O: Jasper Plavý vítr

 

M: Bianka Adamův hrádek

 

 

M: Andra z Duhového kopce

 

 

 

 

 

 

Benji z Pomezí

VD

 

Aschley z Opočenského panství

VD

O: Carleon Gold Mondeo

 

 

O: Chyr Gasko Prim

 

M: Fuji Royal Safe

 

 

M: Aimy z Horské pastviny

 

 

 

 

 

 

Bixa z Pískových dolů

VD

 

Brona Zlaté oko

VD

O: Lumen Bixa

 

 

O: Carleon Gold Mondeo

 

M: Happy Gasko Prim

 

 

M: Askia Zlaté oko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celebrita Eldorádo Lipí

VD

 

 

 

O: Orion Gasko Prim

 

 

 

 

M: Ilka Plavý vítr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Corry v. Philippsdorf

VD

 

 

 

O: Capron v. Brahmetal

 

 

 

 

M: Azazela v. Philippsdorf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Christy od Červené skály

D

 

 

 

O: Charon Gasko Prim

 

 

 

 

M: Dedget od Říčky Bobravy

 

 

 

 

 

 

Psi třída pracovní

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kody Plavý vítr

V1, CAC

 

 

 

O: Condor v. Inselparadies

 

 

 

 

M: Hetty Plavý vítr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Feny třída šampionů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Afra Katčina smečka

V1,CAC,

 

 

 

O: Black spod Krasína

r.CACIB

 

 

 

M: Ariva Lotto Bohemia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída veteránů

 

 

 

 

Anna z Kraje kalicha

V1

 

 

 

O: Carlo Plavý vítr

 

 

 

 

M: Aida Jihočeský vítr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ariva Lotto Bohemia

V2

 

 

 

O: Albion Gasko

 

 

 

 

M: Bessy Jihočeský vítr