Speciální výstava Kroměříž 14.5.2006

 

Rozhodčí: ing. Luděk Novák                                                   Rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčíková

 

Psi třída dorostu                                                                   Feny třída dorostu

 

BRENNUS Nova Merigo                VN1                            ERIEN Indiánska maska                VN

O: Aik v. Engoling                                                                  O: Argo Rosad

M: Arisha von Philippsdorf                                                     M: Arien Indiánska maska

 

EROS Indiánska maska                   VN2                           

O: Argo Rosad                                                                      

M: Arien Indiánska maska                                                     

      

BRILANT Nova Merigo                  N3                          

O: Aik v. Engoling                                                     

M: Arisha von Philippsdorf                                                   

 

 

Psi třída mladých                                                                  Feny třída mladých

 

JACK z Páralovy zahrady     V1, CAJC, BOB                   JESSIE z Páralovy zahrady        V1,CAJC

O: Persano Gasko Prim                                                           O: Persano Gasko Prim

M: Hella z Páralovy zahrady                                                    M: Hella z Páralovy zahrady

ACER z Prorub                                   V2                             JAWA Royal Safe                             V2

O: Ozi Las Ksiezniczek                                                           O: Artur z Duhového kopce

M: Naomi Gasko Prim                                                            M: Ayrin z Pomezí

 

ULSAN Gasko Prim                           V3                            ADÉLKA z Kraje vlka                      V3

O: Frieder v. Georgenberg                                                      O: Persano Gasko Prim

M: Oriflame Gasko Prim                                                         M: Bensi Moravia Hovacor

JUMPER Royal Safe                         V4                            ANGELA z Kraje vlka                       V4

O: Artur z Duhového kopce                                                    O: Persano Gasko Prim

M: Ayrin z Pomezí                                                                  M: Bensi Moravia Hovacor

                                         

AMIR z Pradědova kraje                   V                              BERENIKA z Rajského kopce          V

O: Persano Gasko Prim                                                          O: Jasper Plavý vítr

M: Berta z Mrazové kotliny                                                     M: Bianka Adamův hrádek

                                              

ATREY Vidovický kř힠                      V                              BRINKLEY z Krásného Botiče         V

O: Persano Gasko Prim                                                          O: Atos ze Starého dvora

M: China Royal Safe                                                               M: Campari Šédedab

                                              

ATTI z Hrabovských stájí                  V                              JULIE z Páralovy zahrady                  V

O: Attila v. Wildweibchenstein                                                O: Persano Gasko Prim

M: Gatia Kris-ve-Mar                                                            M: Hella z Páralovy zahrady

 

CODDYS Gora Monte                       V                              UNIE Gasko Prim                               V

O: Iwan v.d. Elbperle                                                             O: Frieder v. Georgenberg

M: Carioka Gold Mondeo                                                      M: Oriflame Gasko Prim

 

HALLEY Šlovický vrch                      V                              ARANKA ze Slezské hořiny             VD

O: Akym z Malého Rohozce                                                   O: Lumen Bixa

M: Ambra z Brdské samoty                                                    M: Cora Šédedab

 

JEREMY Royal Safe                         V                              BELLA Ostravské hvozdy                VD

O: Artur z Duhového kopce                                                    O: Bary ze Zámrsku

M: Ayrin z Pomezí                                                                  M: Hery Černá tečka

 

CUBA z Pískových dolů                      D                              BRILLANTINA z Duhového kopce  VD

O: Achab von Philippsdorf                                                       O: Damián Adamův hrádek

M: Happy Gasko Prim                                                            M: Hexa z Páralovy zahrady

 

                                                                                              FLEUR z Horské pastviny                VD

                                                                                              O: Ozi Las Ksiezniczek

                                                                                              M: Baby z Horské pastviny

 

 

Psi mezitřída                                                                         Feny mezitřída

 

BAX z Krásného Botiče                   V1, CAC                    ALMERA Mílas Moravia           V1, CAC

O: Atos ze Starého dvora                        VSV                       O: Persano Gasko Prim                         
M: Campari Šédedab                         ček.š. IHF                  M: Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

 

NASTHUS Animagus                      V2, r.CAC                  AXIS Alamo Negro                     V2, r.CAC

O: Timo v. Schondratal                                                           O: Persano Gasko Prim

M: Orane-Jinka des Trois Petits Diable                                   M: Africa zo Šarfie

 

IVOR od Červené skály                      V3                           BLACKY od Královského rybníka   V3

O: Atos ze Starého dvora                                                       O: Carleon Gold Mondeo

M: Háta od Červené skály                                                     M: Ariadne z Gilgitu

 

CHIVAS z Budské samoty                  V4                           ROXY v.d. Hausbergkante                V4

O: Askan Moravia Hovacor                                                    O: Gregor v. Vőlkerschlachtdenkmal

M: Barbara Bohemia Choc                                                     M: Numi v.d. Hausbergkante

 

AKIM Nova Merigo                            V                            ALFA-ROMEO Mílas Moravia        V

O: Hasko Gasko Prim                                                             O: Persano Gasko Prim

M: Arisha v. Philippsdorf                                                         M: Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

 

EIS CAFFEE DE BRASIL Šédedab   V                            ARICA Katveri                                   V

O: Hasko Gasko Prim                                                            O: Jasper Plavý vítr  

M: Ballantinka Šédedab                                                         M: Andra z Duhového kopce

 

ASTON Mílas Moravia                      VD                          ATREA Královské srdce                   V

O: Persano Gasko Prim                                                          O: Benji z Královské stezky

M: Cosmah v. Balmfluhköpfliblick                                           M: Betty z Dudákova kraje

 

BRAHAMIK z Julinčina údolí            VD                          CHIBETA z Budské samoty              V

O: Persano Gasko Prim                                                          O: Askan Moravia Hovacor

M: Jenny Plavý vítr                                                                 M: Barbara Bohemia Choc

 

LARSEE Plavý vítr                              VD                         ÁGNES Sidaho                                   VD

O: Persano Gasko Prim                                                          O: Achab von Philippsdorf

M: Hetty Plavý vítr                                                                 M: Chelse z Páralovy zahrady

 

                                                                                              ARANKA z Trocnovského dvorce   VD

                                                                                              O: Apollón z Apollónova chrámu

                                                                                              M: Laenthia Gasko Prim

                                                                                 

                                                                                              AUDI Mílas Moravia                       VD

                                                                                              O: Persano Gasko Prim

                                                                                              M: Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

 

                                                                                             

                                                                                              AVENSIS Mílas Moravia                VD

                                                                                              O: Persano Gasko Prim

                                                                                              M: Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

 

                                                                                              BRENDY z Julinčina údolí               VD

                                                                                              O: Persano Gasko Prim

                                                                                              M: Jenny Plavý vítr

 

                                                                                              CORA von Philippsdorf                   VD

                                                                                              O: Capron v. Brahmetal

                                                                                              M: Azazela von Philippsdorf

 

                                                                                              ENERGI EBRO Šédedab               VD

                                                                                              O: Hasko Gasko Prim

                                                                                              M: Ballantinka Šédedab

                                                                                              

                                                                                              ENSENADA Šédedab                     VD

                                                                                              O: Hasko Gasko Prim

                                                                                              M: Ballantinka Šédedab

 

                                                                                              CHIKITA z Budské samoty            VD

                                                                                              O: Askan Moravia Hovacor

                                                                                              M: Barbara Bohemia Choc

 

                                                                                              ISABELA od Červené skály           VD

                                                                                              O: Atos ze Starého dvora

                                                                                              M: Háta od Červené skály

 

 

 

Psi třída otevřená                                                                 Feny třída otevřená

 

ATOS z Rajského kopce                 V1, CAC                    ANGELIKA Zašovský květ       V1, CAC

O: Hasko Gasko Prim                                                            O: Alda Šédedab

M: Bianka Adamův hrádek                                                    M: Ariella z Faustova domu

 

ALF  z Kytínského ráje                   V2, r.CAC                  ALRISHA z Úpatí Ondřejníku  V2, r.CAC

O: Aran z Královské stezky                                                    O: Artur z Duhového kopce

M: Bezinka od Hrnčířského kruhu                                          M: Arty ze Starého dvora

 

ARCHI zašovský květ                     V3                               BRENDA Chip Farm                      V3

O: Alda Šédedab                                                                    O: Grand z Páralovy zahrady

M: Ariella z Faustova domu                                                    M: Angie z Ročkova

 

ARKO z Pomezí                                V4                               BORKA Astra Nigra                      V4

O: Erotik Gasko                                                                      O: Carleon Gold Mondeo                  

M: Fuji Royal Safe                                                                  M: Borka z Krovia

 

AGERON Moravia Diamond           V                                 ANDRA od Lužnických jezů           V

O: Grand z Páralovy zahrady                                                   O: Crown z Cituščiny zahrady

M: Baxia Moravia Hovacor                                                     M: Danae Gasko

 

ALAN z Horské pastviny                  V                                 ASHERA Moravia Diamond          V

O: Fram z Páralovy zahrady                                                     O: Grand z Páralovy zahrady

M: Borga u Třešňovky          í                                                  M: Baxia Moravia Hovacor

 

ARCHIBALD z Rajského kopce      V                                CORRY von Philippsdorf                V

O: Hasko Gasko Prim                                                             O: Capron v. Brahmetal

M: Bianka Adamův hrádek                                                      M: Azazela von Philippsdorf

 

BRAY-BO Sideric Miks                    V                                FREDERIKA Adamův hrádek      V

O: Hasko Gasko Prim                                                             O: Xingo Biely démon

M: Adaly Biely démon                                                             M: Blondy od Červené skály

 

NASCO Gasko Prim                          V                                ROYAL RESIE Gasko Prim          V

O: Arvin od Červené skály                                                       O: Chiron z Páralovy zahrady

M: Arabela z Hrádku Kunratic                                                 M: Berenika Adamův hrádek

 

ANGELO Queen Elsa                      VD                               ANABELA z Rajského kopce      VD

O: Bary ze Zámrsku                                                                 O: Hasko Gasko Prim

M: Alenka od Hrnčířského kruhu                                             M: Bianka Adamův hrádek

 

ARTUŠ Královské srdce                 VD                               BRONA Zlaté oko                        VD

O: Benji z Královské stezky                                                     O: Carleon Gold Mondeo

M: Betty z Dudákova kraje                                                      M: Askia Zlaté oko

 

CID Zlaté oko                                   VD                               CHERRY Černá tečka                 VD

O: Canny z Horské pastviny                                                     O: Lumen Bixa

M: Askia Zlaté oko                                                                  M: Baria Barte Prim

 

FERDINAND Adamův hrádek        VD

O: Xingo Biely démon

M: Blondy od Červené skály  

 

IRR z Páralovy zahrady                    VD

O: All z Královské stezky

M: Hella z Páralovy zahrady

                                                                               

 

Psi třída pracovní                                                                 Feny třída pracovní

 

ARTUR z Duhového kopce          V1,CAC                        BAXIA Moravia Hovacor        V1, CAC

O: Erny Plavý květ                                                                 O: Wenty Biely démon

M: Hexa z Páralovy zahrady                                                   M: Deizy od Říčky Bobravy

 

 

Psi třída vítězů                                                                      Feny třída vítězů

 

ADALGI Moravia Diamond         V1,CAC                        AYRIN z Pomezí              V1,CAC,VSV

O: Grand z Páralovy zahrady                                                  O: Erotik Gasko                    ček.š. IHF

M: Baxia Moravia Hovacor                                                    M: Fuji Royal Safe

 

                                                                                              ANDRA z Duhového kopce V2, r.CAC

                                                                                              O: Erny Plavý květ

                                                                                              M: Hexa z Páralovy zahrady

 

                                                                                              AKIRA Zašovský květ        V3

                                                                                              O: Alda Šédedab

                                                                                              M: Ariella z Faustova domu

 

                                                                                              DAFNEÉ Indiánska maska  V4

                                                                                              O: Charon z Hlohovníka

                                                                                              M: Aura Šastná hviezda

 

Psi  třída veteránů

 

HASKO Gasko Prim                         V1

O: Cartago v. Fleischereck           Nej.veterán

M: Arabela z Hrádku Kunratic

 

                                                                          Nejhezčí pár

                    1.místo                                                                                   2.místo

            CID Zlaté oko                                                                     NASCO Gasko Prim                            

            BRONA Zlaté oko                                                              FLEUR z Horské pastviny