MVP  INTERCANIS  BRNO    25. 6. 2006

 Rozhodčí: Miroslav Václavík 

    

Psi třída dorostu                                                                   Feny třída dorostu

 

                                                                                              AISHA Zelená záře                         VN1

                                                                                              O: Keston Plavý vítr 

                                                                                              M: Assi z Příhonu

 

 

Psi třída mladých                                                                  Feny třída mladých

 

UNO Gasko Prim                              V1                              BARLLETT z Krásného Botiče   V1,CAJC

O: Frieder v. Georgenberg                                                       O: Atos ze Starého dvora 

M: Oriflame Gasko Prim                                                          M: Campari Šédedab

 

                                                                                              XENA Gasko Prim                             V2

                                                                                              O: Hasko Gasko Prim 

                                                                                              M: Carin z Ročkova

 

                                                                                              APOLENKA z Kraje vlka                  V3

                                                                                              O: Persano Gasko Prim

                                                                                              M: Bensi Moravia Hovacor

 

                                                                                              ANGELA z Kraje vlka                       V4

                                                                                              O: Persano Gasko Prim

                                                                                              M: Bensi Moravia Hovacor

                                         

                                                                                              AFRODITA Westbohemia Star        VD

                                                                                              O: Ozi Las Ksiezniczek

                                                                                              M: Brenta Šlovický vrch

                                              

                                                                                              ARISHA Attractive Nuisance           VD

                                                                                              O: Atos ze Starého dvora

                                                                                              M: Fatima Country Bohemia

 

                                                                                             CHANI Barte Prim                             VD

                                                                                             O: Arny z Duhového kopce

                                                                                             M: Feiby Barte Prim

 

                                                                                             JENNY z Páralovy zahrady         vyloučena

                                                                                             O: Persano Gasko Prim

                                                                                             M: Hella z Páralovy zahrady

 

 

 

Psi mezitřída                                                                         Feny mezitřída

 

BRAY-BO Sideric Miks                  V1, CAC                    BLACKY od Královského rybníka    V1

O: Hasko Gasko Prim                          CACIB                     O: Carleon Gold Mondeo                    CAC
M: Adaly Biely démon                                                           M: Ariadne z Gilgitu                     CACIB, BOB

 

CHARION Barte Prim                        V2                           ROXY v.d. Hausbergkante              V2

O: Arny z Duhového kopce                                                    O: Gregor v. Vőlkerschlachtdenkmal

M: Feiby Barte Prim                                                               M: Numi v.d. Hausbergkante

 

BENJI od Královského rybníka         VD3                         CHIBETA z Budské samoty           V3

O: Carleon Gold Mondeo                                                       O: Askan Moravia Hovacor

M: Ariadne z Gilgitu                                                                M: Barbara Bohemia Choc

 

CHRONO z Budské samoty               VD4                         AVENSIS Mílas Moravia               VD4

O: Askan Moravia Hovacor                                                    O: Persano Gasko Prim

M: Barbara Bohemia Choc                                                     M: Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

  

ALBI Katveri                                       VD                          AMÁLKA Armadog                         VD

O: Jasper Plavý vítr                                                                 O: Damián Adamův hrádek

M: Andra z Duhového kopce                                                  M: Arma ze Suchých luk

 

                                                                                              ANGIE z Eliotova dvora                   VD

                                                                                              O: Damián Adamův hrádek

                                                                                              M: Brita z Mrazové kotliny

 

                                                                                              BAY-BATIE Sideric Miks                VD

                                                                                              O: Hasko Gasko Prim

                                                                                              M: Adaly Biely démon

                                                                                               

                                                                                   

Psi třída otevřená                                                                 Feny třída otevřená

 

ALF  z Kytínského ráje                             V1                     ASHERA Moravia Diamond        V1, CAC

O: Aran z Královské stezky                                                    O: Grand z Páralovy zahrady           r. CACIB

M: Bezinka od Hrnčířského kruhu                                           M: Baxia Moravia Hovacor 

 

SHARON Gasko Prim                             VD2                   BRITA znad Rzeki Maskawy           V2

O: Atze v. Wackerbarth                                                         O: Gregor v. Völkerschlachtdenkmal

M: Oriflame Gasko Prim                                                        M: Niezapominajka Las Ksiezniczek

 

ARCHIBALD z Rajského kopce            VD3                   BRONA Zlaté oko                             V3

O: Hasko Gasko Prim                                                           O: Carleon Gold Mondeo

M: Bianka Adamův hrádek                                                    M: Askia Zlaté oko

 

EL JIMADOR Šédedab                           VD4                   INA z Páralovy zahrady                    V4

O: Hasko Gasko Prim                                                            O: All z Královské stezky                  

M: Ballantinka Šédedab                                                          M: Hella z Páralovy zahrady

 

CID Zlaté oko                                             D                      AISHA z Opočenského panství        VD

O: Canny z Horské pastviny                                                   O: Chyr Gasko Prim  

M: Askia Zlaté oko                                                                M: Aimy z Horské pastviny

 

                                                                                              CONEY Jantarová zahrada              VD

                                                                                              O: Persano Gasko Prim 

                                                                                              M: Jantara Plavý vítr

 

                                                                                              CORA von Philippsdosrf                   VD

                                                                                              O: Capron v. Brahmetal

                                                                                              M: Azazela v. Philippsdorf

 

                                                                                              EMA z Beskydských Argonautů      VD

                                                     ¨                                        O: Achab v. Philippsdorf 

                                                                                              M: Henny z Páralovy zahrady

 

                                                                                              MARKÝZA Zelené Karpaty             VD

                                                                                              O: Jimmy Zelené Karpaty

                                                                                              M: Engela Barte Prim

 

                                                                                               ATYLA Ostravské hvozdy               VD

                                                                                               O: All z Královské stezky  

                                                                                               M: Hery Černá tečka

 

                                                                                               AIREEN Miadel Sun                  vyloučena  

                                                                                               O: Ivanhoe Royal Safe  

                                                                                               M: Barborka Adamův hrádek